Skip to main content

Partner Stocznia – stabilny kontrahent, solidne wykonawstwo, sprawna współpraca

Wieloletnie doświadczenie zarządu na rynku okrętowym to gwarancja świadcząca o wysokiej jakości usług i profesjonalnej budowie jednostek morskich świadczonych przez Stocznię Partner. Szczycimy się europejskimi referencjami i stałą współpracą z zagranicznymi kontrahentami, głównie z Holandii i Niemiec. Rzetelność wykonywanej przez nas pracy zapewnia stabilną pozycję naszym partnerom biznesowym.

Kompetentna i wykwalifikowana kadra okrętowa, oraz idealna lokalizacja to kolejne z walorów Stoczni Partner. Położenie w pobliżu Szczecina i Morza Bałtyckiego oraz bliskość granicy niemieckiej to doskonałe ułatwienie dla realizacji transakcji.

Przedsiębiorstwo oferuje i organizuje produkcję okrętów na satysfakcjonującym, zachodnioeuropejskim poziomie – w opłacalnych i rozsądnych cenach środkowoeuropejskich.

Partner Stocznia działa w zgodzie z płaską strukturą modelu zarządzania. Realizujemy politykę bezpośredniej odpowiedzialności z wykonanej pracy, co ma wpływ na wysoką jakość. System Zarządzania Przedsiębiorstwa został zatwierdzony przez LRQA jako zgodny z normą ISO 9001:2015.

Kontakt

ul. Jasienicka 5a,
72-010 Police
Tel. +48 91 317 24 81
E-mail: zarzad@partnerstocznia.pl
Strona www: https://partnerstocznia.pl